Arabalı Kurye

arabalı kurye hizmeti- son kuryeARABALI KURYE HİZMETİ

Küçük ebattaki gönderileriniz firmamız tarafından özel olarak görevlendirilen motorlu kuryelerimiz ile taşınmaktadır. Ancak motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebat ya da ağırlıkta gönderileriniz olabilir. Bu tür paketleriniz için arabalı kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gönderileriniz hazır olarak paketli olmayabilir. Örneğin, bilgisayar, ürün numuneleri, büyük boyutlu stantlar gibi ağır ve büyük boyutlu eşyalarınızı yerinde paketleyebilir ve güvenle aracımıza yükleyerek belirttiğiniz adrese taşıyabiliriz. Dolayısıyla arabalı kurye hizmetimiz genelinde paketleme, adresten alma ve hedef adrese kapı teslimi şeklinde ilerler.

Arabalı kurye dahilinde iletilecek olan paketli gönderileriniz ise kontrol edildikten sonra teslim alınır. Şayet gönderinizin paketlemesinde sorun varsa hasar görme ya da kırılma riskine karşın ambalaj desteği de verilir.

Arabalı Kurye Hizmeti Bölge Bilgisi

Arabalı kurye hizmetimiz tüm İstanbul içinde geçerlidir. Profesyonel şehir içi taşımacılık hizmetimiz için İstanbul içi Anadolu ve Avrupa yakasındaki her alandan talep gönderebilirsiniz. Yine her bölge ve semt için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Araçlı kurye arayan firmalar Günün her saati için çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturmanın rahatlığına varabilirsiniz.

Arabalı Kurye Hizmeti Detayları

Arabalı kurye hizmetimiz genelinde gönderi ücretiniz göndermek istediğiniz paketin ağırlığına, araç içerisinde kapladığı alana ve teslim alınan adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafeye göre hesaplanır.

Arabalı kurye hizmeti için tahmini teslimat süresi, kargonun alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki kilometre farkına göre hesaplanır. Paketleriniz taşımaya uygunluk açısından kontrol edildikten sonra teslim alınır ve bekleme yapılmadan direkt olarak hesap adrese teslim edilir. Arabalı kurye hizmeti ortalama 1 saat alabilirken, trafik yoğunluğunun az olduğu durumlarda bu süre 30 dakika olarak hesaplanmıştır.

Pek çok kargo firması, gönderileri hedef adreste bina kapısına imza karşılığı bırakabilir. Ancak firmamızın prensipleri gereği kapıdan aldığımız ürünleri yine kapıya ve kişiye bizzat imza karşılığı teslim etmekteyiz. Dolayısıyla gönderinizin durumunun ne olduğunu, kime ve nasıl teslim edildiğini düşünmenize gerek yoktur.

Gönderilerinizi teslim aldıktan sonra hedef adrese gidilir ve iletişim numarasını verdiğiniz kişi ve/veya kişiler ile irtibat sağlanır. Bu süre içerisinde iletişim kurulamazsa, size geri bilgi verilir. Kuryenin hedef adreste bekleme süresi 20 dakika olarak belirlenmiştir. Süre içerisinde alıcı ile iletişim kurulamazsa, kargonuzun geri iadesi sağlanır. Dilerseniz paketleriniz depoya kaldırılır ve sizden bilgi beklenir. Malzemelerin depoda bekleme süresi 24 saatlik süre için 100 TL olarak ücretlendirilir. Ayrıca hedef adreste 20 dakika bekleyen kurye için daha uzun süre bekleme talep ederseniz, her beş dakika için 5 TL ücretlendirilecektir. Öte yandan hedef adrese ikinci kez uğranmasını talep ederseniz, kilometre uzaklığına göre ücretlendirme talep edilir.

Araçlı kurye hizmeti talep etmeniz halinde çağrı merkezimizden randevu almanızı tavsiye ederiz. Ancak arabalı kurye için acil gönderi talepleriniz varsa yine iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Size yardım etmekten mutluluk duyarız.

Arabalı kurye hizmetimiz Cumartesi, Pazar ve hafta içi akşam 19.00'dan sonra standart ücretin 2 katı ücret tarifesi ile 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezimizden, geri kalan zamanlarda ise mobil telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tüm kurye hizmetlerinde olduğu gibi arabalı kurye hizmetinde de müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp