Hava Kargo Hizmeti

hava kargo hizmeti - son kuryeHAVA KARGO HİZMETİ

Hava kargo hizmeti, en genel şekli ile hava yolu ile taşımaya elverişli olan kargo ürünlerinin dünyanın farklı yerlerine hava araçları ile taşınması işlemidir. Ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de pek çok firma acil gönderilerini hava kargo hizmetini tercih ederek gerçekleştirirler. Son Kurye firma olarak sizlere hava kargo hizmetini en güvenli ve en hızlı şekilde sunuyoruz.

7 farklı kıtada, havayolu şirketlerinin uçabildiği tüm noktalara hizmet götürebilmek ve havayolu taşımacılığının üstün özelliklerini sizlere sunabilmek için çalışıyoruz. Yurtdışı noktalarındaki bağlı ortaklıklarımız ve ofislerimiz sayesinde dünyaya yayılan hizmet ağımızın avantajlarını sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken de en hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Adrese teslim edilmesi gereken paketlerinizi havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına gibi farklı seçenekler ile kapsamlı bir hizmet ağı sunuyoruz.

Son Kurye firması olarak müşterilerimizden gelen hava kargo ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı taşımacılık işlemini en uygun maliyet avantajı ile sunuyoruz. Hava kargo hizmetimiz dahilinde, ihtiyaçlarınıza sunduğumuz çözüm önerilerimiz şu şekildedir:

  1. Ekonomik ve Hızlı Hava Kargo: Ortalama 3-5 gün taşıma süresi, kapıdan kapıya ya da havalimanından kapıdan hizmet, kaliteli ve güvenilir hizmet, %100 müşteri memnuniyeti.
  2. Ekonomik Hava Kargo: Ortalama 5-7 gün taşıma süresi, kapıdan kapıya ya da havalimanından kapıdan hizmet, hizmette kalite ve güven esası, %100 müşteri memnuniyeti, düşük maliyet tarifesi.
  3. Acil Hava Kargo: Ortalama 1-2 gün taşıma süresi, öncelikli elleçleme, ilk uygun direkt uçuş, kapıdan kapıya ya da havalimanından kapıdan hizmet, kaliteli ve güvenilir hizmet, %100 müşteri memnuniyeti.
  4. Kargo Uçak Kiralama: Ağır yük elleçleme, istenilen miktarda yük gönderme hizmeti, kapasiteden bağımsız taşıma esnekliği, büyük ölçekli yük elleçlemesi, kapıdan kapıya ya da havalimanından kapıdan hizmet, kaliteli ve güvenilir hizmet, %100 müşteri memnuniyeti.
  5. Mikro Hava Kargo: Avrupa'da 50'nin üzerinde uçuş noktasına ve diğer kıtalardaki ana uçuş noktalarına taşıma, koşimento, navlun, gümrükleme, ambar giriş hizmetleri dahilinde tek fiyatlı mikro hava kargo hizmeti, kaliteli ve güvenilir hizmet, %100 müşteri memnuniyeti.
  6. Isı Kontrollü Hava Kargo: Sıcaklık altında çabuk bozulan ürünlerin hava yolu ile taşınması, soğuk zincir sürekliliği, transit işlemlerinde ısı dereceleri bilgilerini zileme, kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun taşıma yapılması, kaliteli ve güvenilir hizmet, %100 müşteri memnuniyeti.
  7. Mini Hava Kargo: Parça başı ağırlığı en fazla 70 kg, toplam ağırlığı 140 kg'dan az ve toplam hacmi 1 metreküpten küçük eşyalar, 7500 Euro'dan düşük fatura bedeline sahip genel kargolar.

Hava Kargo Neden Önemli?

Bazı zamanlarda gönderilerinizin acil olarak diğer illere ya da ülkelere taşınması gerekebilir. Bu tür durumlarda uzun mesafeleri kısa sürede kat edebilen hava kargo en büyük yardımcınız olacaktır. Kendi imkânınız ile bu tür işlemleri gerçekleştirmeniz hem zaman hem de emek kaybı olabilir. Bu sebeple gönderilerinizi hava kargo hizmetimize teslim edebilir, gönül rahatlığı ile sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışıyor olmamız sayesinde ihtiyaçlarını ve taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için özel bir çaba ile çalışıyoruz. Hem yurt içi hem de yurtdışı gönderileriniz için dilediğiniz zaman çağrı merkezimiz üzerinden firmamıza ulaşabilir, taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp