Gece Kurye

gece kurye hizmeti - son kuryeGECE KURYE HİZMETİ

Gece kurye hizmeti, kış mevsiminde normal mesai bitimi olan 18.30 saatinden sonra, yaz mevsimi tarifesine göre ise 19.00'dan sonraki taşımacılık hizmetidir. Genel itibariyle gece kurye hizmeti 19.00 ile 06.00 saatleri arasında verilen taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet çerçevesinde belirlenen ücret tarifesi şu şekildedir:

  • 00 saatine kadar olan gönderiler standart ücretin 2 katı,
  • 00 saatine kadar olan gönderiler standart ücretin 3 katı,
  • 00 saatinden sonraki gönderiler standart ücretin 4 katı.

Gece kurye hizmeti pek çok kişi tarafından nöbetçi kurye olarak da adlandırılır. Gece görev yapmak için bekleyen kuryelerimiz, paketlerinizi adresinizden teslim alır ve güvenli bir şekilde hedef adrese teslimatını yapar. Gece kurye hizmeti almak istediğiniz anlarda, günün istediğiniz anında çağrı merkezimizi arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Gece Kurye Hizmeti Kapsama Alanı

Gece kurye hizmeti, İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisindeki tüm semtleri kapsar. Gece vakti dilediğiniz zaman taşınmasını istediğiniz paketleriniz için gündüz vakti randevu oluşturabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Gece kurye hizmetinde ayrıca geri dönüşlü hizmet de verilmektedir. Bu kapsamda paket, koli ve evrak gibi gönderileriniz hedef adrese iletilir ve bekleme süresinden sonra aynı adresten alınan kargolarınız tekrar size geri taşınır. Bekleme süresi 15 dakikaya kadar ücretsizdir. Daha sonraki beklemelerde her dakika başına 1,5 TL tarife ücreti faturaya eklenir. Gönderi yoğunluğunuza bağlı olarak abone işlem kaydınız oluşturulursa, mevcut fiyatlar üzerinden çeşitli indirimler uygulanır.

Gece Kurye Hizmeti Fiyatları

Gece kurye hizmeti kapsamındaki fiyatlar, kilometre aralıklarına ve taşınan kargo paketinin türüne göre değişir. Belirlenen semt aralıklarına göre toplam taşıma ücreti hesaplanır. Taşınması istenen paket ya da kolinin ölçüleri ile ağırlık durumuna göre ek ücretler talep edilebilir. Çağrı kaydı oluşturma esnasında gönderinizin zarf, evrak ya da koli olduğunu belirtmeniz gereklidir. Taşınacak paketin mahiyeti gece kurye hizmetinde önem taşır.

Gece Kurye Talebi Nasıl İletilir?

Gece vakti, görevli operatörlerimiz acil gönderileriniz için size bir telefon kadar uzaktadır. Verilen saat aralıkları içerisinde kuryemiz adresinizde olacak ve belirttiğiniz gün ve saat içerisinde anlık olarak hizmet verebilecektir.

Deneyimli motorlu kurye elemanlarınız, gece saat kaç olursa olsun talep ettiğiniz zaman aralığında paketlerinizi belirlediğiniz adrese teslim eder. İstanbul içinde Anadolu ve Avrupa yakası ile ekstra bölgeler de dahil olmak üzere tüm ilçeler için gece kurye motorlu servis hizmeti talep edebilirsiniz. Çünkü İstanbul ve yakın çevresi yaşanan yoğun trafik nedeniyle gönderilerin ulaştırılmasında zor olan şehirlerden biridir. Bu nedenle alıcı firmaya, şubenize ya da kişiye ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz için bu alandaki tecrübeli firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız her gün artarak devam eden bireysel ve kurumsal müşterilerimize gece kurye hizmeti de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler veriyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Artık herhangi bir yerden başka bir alana paket ya da eşya göndermek için mesai saatlerini beklemek zorunda kalmayacaksınız. İşlerinizin aksamaması ya da özel teslimat istekleriniz için firmamız ile iletişime geçebilir, güvenilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tek bir telefon ile çağrı merkezimize ulaşmanın rahatlığını her daim hissedin!

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp