Randevulu Gönderim

randevulu gönderim kurye hizmeti-son kuryeRANDEVULU KURYE HİZMETİ

Günün her saatinde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız için çalışan firmamız, randevulu moto kurye hizmeti ile de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine hız kesmeden devam ediyor. Sunmuş olduğumuz moto kurye hizmetlerinden dilediğinizi seçerek, paketlerinizin belirlediğiniz zaman içerisinde gönderimini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz saat aralıklarında ya da tam vaktinde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Randevulu Kurye Hizmet Kapsamı

Taşımacılık konusunda oldukça iddialı olan firmamız, bu güne dek sunduğu tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetini temel almaktadır. Dilediğiniz zaman acil ya da normal şekilde taşınmasını istediğiniz paket, zarf, koli ya da büyük boyutlu gönderileriniz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Randevulu kurye hizmetimizden abone olan ya da olmayan herkes yararlanabilir. Talebiniz alındığı anda aciliyet durumunuza göre size en yakın kuryemiz yönlendirilir. Adresinizde alınan gönderinizin hangi zaman aralığında ya da hangi saatte teslim edilmesi gerektiği bilgisi operasyon merkezimiz tarafından kuryemize halihazırda iletilmiş olacaktır. Dilerseniz ekstra notlarınızı kuryemize iletebilir, teslimat tamamlandığı sırada size de bilgi vermesini talep edebilirsiniz. Aksi durumlarda, görevli moto kuryemiz belirttiğiniz saat diliminde teslimatı gerçekleştirdikten sonra operasyon merkezime bilgi verir. Gelen bilgi ve teslimat ayrıntıları üzerine sizinle iletişime geçilerek, teslimat sürecinin tamamlandığı bilgisi verilir.

Randevulu kurye hizmeti kapsamında size önerimiz gönderilerinizi taşımaya uygun hale getirmenizdir. Yani yağışlı havalarda değerli evraklarınızın randevulu taşınmasını istiyorsanız, ıslanmayacak şekilde paketlemenizi öneririz. Buna benzer şekilde küçük boyuttaki paketlerinizde kırılacak, ezilecek ya da zarar görecek eşyalarınızın olması durumunda gerekli emniyetleri almanızı ve kuryemize bilgi vermenizi rica ederiz.

Bilgisayar, ürün standı ya da numune ürünler gibi büyük boyutlu eşyalarınız için arabalı kurye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Eğer gönderinizin aciliyeti varsa ortalama 30 dakika içerisinde teslim sağladığımız VIP kurye hizmetimiz de yardımcı olabilir. Özellikle teslim süresine az kalmış olan gönderilerinizde zaman kaybetmemeniz adına çok daha hızlı iletim sağlayan VIP kurye ya da ekspress kurye hizmetimizi öneririz.

Randevulu Kurye Hizmeti Fiyatları

Motorlu kurye ve çeşitlendirilmiş taşımacılık hizmetlerinde farklı fiyatlandırma tarifeleri standart olarak işler. Özellikle semtlerin ve ilçelerin bulundukları lokasyonlara göre oluşturulan bölgeler, bu fiyatları etkileyen temel kriterdir. Yapılacak olan teslimatın türü ve yapılış hizmeti fiyatlarda farklılığa neden olmaktadır. Örneğin, arabalı kurye talep etmiş olabilirsiniz. Şayet VIP ya da ekspress kurye adı altında hizmet alırsanız, elbette teslim süreleri değişeceği için fiyatlandırma da değişecektir. Benzer şekilde gündüz yapılan randevulu teslimatlar ile gece yapılması istenen teslimatlar arasında da fiyat farkı oluşacaktır.

Oluşturduğumuz hizmet bölgeleri ve teslimat türüne göre sağladığımız fiyat seçeneklerini öğrenmek ve size en uygun olan teslimat için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Abonelik ücretlendirmelerinde çok daha uygun fiyat avantajları sağladığımızdan, günlük, haftalık ve aylık aboneliklerimizden de faydalanabilirsiniz. Artık trafiğe takılmadan, belirlediğiniz saatler içerisinde müşteri firmanıza, diğer şubenize ya da acil gümrük işlerinize dilediğiniz zaman gönderilerinizin teslimatının yapılması ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar uzaktadır!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp