Moto Kurye Hizmeti

Moto Kurye Hizmeti - son kuryeMOTO KURYE HİZMETİ

Tüm gönderilerinizin hedef adrese teslimi için sunduğumuz hizmetlerden biri de moto kurye servisimizdir. İstanbul sınırları içerisinde çalışan yüzlerce kuryemiz, zamana karşı yarışarak olabilecek en hızlı şekilde paketlerinizi belirttiğiniz adrese iletir. İletişimi yüksek, överili şekilde çalışan moto kurye ekibimiz, her iki yakada da lokasyon ve adres bilgilerine hakim kişiler olduğu için tüm gönderileriniz kısa süre içerisinde karşı adreste olacaktır. Günün her saati talep edebileceğiniz moto kurye hizmeti ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Moto Kurye Hizmeti Kapsamı

Metropol kentimiz olan İstanbul, durmaksızın artan nüfusu ve trafiğe çıkan araç sayısı ile her geçen gün daha da zor bir şehir haline gelmektedir. Bu nedenle bir ilçeden başka bir ilçeye gitmek bile bu kadar zor iken, gönderilerin araçla ulaşımı çok uzun süreler alır. Bu tür durumlarda moto kurye ile taşınabilecek olan boyutlara sahip paketlerinizde güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Acil ulaştırılmasını istediğiniz evrak, koli, zarf, paket ya da değerli eşya gibi gönderilerinizin sorunsuz ve tam zamanında teslimatı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz taleplerinizi ve teslim edilmesini istediğiniz saat aralıklarını size en yakın kuryemize bildirecek ve aciliyet durumunuza göre gönderileriniz hızlı şekilde teslim edilecektir.

Firmamız, tüm İstanbul genelinde bireysel ve kurumsal olarak faaliyet gösteren müşterilerimiz için acil ihtiyaçları ve diğer gönderi ihtiyaçları için aralıksız çalışmaya devam etmektedir.

Moto Kurye Hizmeti Detayları

Moto kurye hizmetimiz, siz değerli müşterilerimizin çağrı merkezimize ulaştığı andan itibaren başlar. İhtiyacınıza uygun olarak başlangıç sürecinden teslimat aşamasına kadar her kademede süreci takipte olan firmamız size en uygun moto kuryeyi yönlendirecektir. İstanbul genelindeki 39 farklı ilçede aktif olarak çalışan moto kuryelerimiz tamamen size özel hizmet vermek için hazır beklemektedir.

Firmamız bünyesinde moto kurye istekleriniz için iki farklı servis çeşidi yer alır. Bunlar normal moto kurye ve acil moto kurye kapsamında hizmet verir. İletim detaylarına göre:

  • Normal moto kurye servisi: İstanbul sınırları içerisinde, bulunduğunuz yere göre tüm gönderileriniz ortalama 90 dakika ile 2 saat içerisinde teslim alınır ve yine aynı süre içerisinde hedef adrese teslim edilir.
  • Acil moto kurye servisi: İstanbul sınırları içerisinde, bulunduğunuz yere göre gönderileriniz ortalama 45 dakika ile 1 saat içerisinde teslim alınır ve yine aynı süre aralıklarında teslim edilir.

Gönderi durumunuzun aciliyetine göre yukarıdaki moto kurye seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz. Acil olarak belirttiğiniz paketlerinizin taşıması sırasında, firmamızın görevlendirdiği kuryemiz yol güzergâhı üzerinde başka herhangi bir gönderi almadan devam eder. Sadece sizin gönderiniz belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Bu da size ciddi anlamda zaman kazandırır. Ancak acil moto kurye hizmeti, standart moto kurye hizmetine göre iki kat ücret üzerinden değerlendirilir.

Moto Kurye Çeşitleri

Moto kurye hizmetimiz, istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda farklı hizmet çeşitlerine de sahiptir. Diğer hizmetlerimiz olan bu çeşitler:

  • Motorlu VIP Kurye,
  • Motorlu Ekspress Kurye,
  • Motorlu Gece Kurye,
  • Motorlu Gidiş - Dönüş Kurye,
  • Motorlu Randevulu Kurye,
  • Motorlu Gümrük Kurye.

Motorlu kurye ile hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize çağrı merkezimiz üzerinden ulaşmak ve taleplerinizi bildirmek!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp