Gümrük Kurye

gümrük kurye hizmeti -son kuryeGÜMRÜK KURYE HİZMETİ

Gümrükleme işlemleri dahilindeki her türlü uygunluk dokümanı, kontrol belgesi, uygunluk evrakları, ATR, ordino, konşimento ve antrepo gibi işlerinizin en kısa sürede tamamlanması için verilen hizmetimiz gümrük kurye servisi dahilindedir. Tüm gümrük kurye işlemleriniz için özel kuryelerimiz görevlendirilir.

Gümrük Kurye Hizmeti Kapsamı

Artık gümrükte yapılması gereken işlerinizi gözünüz arkada kalmadan takip edebileceksiniz. Firmamız dahilinde görev yapan ve gümrük firmalarının yoğun iş temposunun bilincinde olan, gümrük şirketlerinin iş akışını takip edebilen uzman kuryelerimiz sizin için tüm işlerinizi güvenle gerçekleştirir. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tarafınıza yönlendirilen motorlu kuryelerimiz evraklarınızı dilediğiniz yere güvenle taşır ve imza karşılığında teslimatını gerçekleştirir.

Gümrük firmaları ile ilgili işlerinizde her türlü evrak ve paketinizin gümrüğe yetişmesi söz konusu olduğunda, firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Trafiğe takılmadan mümkün olabilen en hızlı şekilde hedef adrese ulaşabilen kuryelerimiz, zaman kaybı yaşama ihtimallerinizi en aza indirir. Günün her saatinde acil gönderilmesi gereken evrak, koli, özel paket, pasaport, kimlik ya da vize gibi işlemleriniz için acil kurye talep edebilirsiniz. 7 gün 24 saat görev için hazır bekleyen gümrük kurye ekibimiz sayesinde gönderileriniz dilediğiniz adresten teslim alınır ve en kısa zamanda ilgili gümrüğe teslimatı gerçekleşir.

gümrük kurye - son kurye hizmetlerGümrük Kurye Hizmetinin Ayrıcalıklarından Yararlanın

Gümrük kurye hizmeti, diğer kurye hizmeti esasları ile benzer şekilde çalışır. İhtiyaçlarınıza uygun taleplerinizi firmamıza iletmeniz halinde sizin için en uygun çözüm yolu belirlenir. Örneğin, bir konteyner işlemi yapmak istediğinizde gerekli tüm evraklar uzman ekibimiz sayesinde ilgili yerlere sevk edilir. Sizin de bildiğiniz gibi bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde hız ve zaman önemli kavramlardır.

İş ortağımız olan pek çok firma, gümrük gönderilerinin daha hızlı ve kesintisiz sürdürülebilmesi için günlük, haftalık ya da aylık periyotlarda gümrük kurye kiralama hizmeti almaktadır. Bu noktada hassasiyetinizi anlıyor ve işlerinizin kesintisiz devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki geciken tek bir evrak dahi gümrük işlerinizi kesintiye uğratabilir. Tüm bu hususlar dahilinde, taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren profesyonel bir firma olarak taşıdığımız en küçük evraklara dahi değerli evrak ve gönderi kapsamında değerlendirerek işlem yapmaktayız.

moto kurye avantajları - son kuryeGümrük Kurye Hizmeti İşleyişi

Gümrük kurye hizmeti için görevlendirdiğimiz personelimiz isteğiniz doğrultusunda, adresinize gelerek alması gereken evrakları teslim alır ve hedef adrese en kısa sürede ulaşır. Teslim adlığı evraklar için gereken onay yazısı, yetki yazısı gibi işlemleri kendi imkânları ve yetkisi dahilinde tamamlar. Bu kapsamda iletilmesini istediğiniz başka adresler varsa, o lokasyonlara evrakları ileterek imza karşılığında teslim eder. Tüm işlemler bittiğinde operasyon merkezimize işlemlerin bittiğine dair rapor verir. Acil işlerinizde ya da size bilgi verilmesi gereken durumlarda görevli kuryemiz direkt size ulaşarak da bilgi aktarımı sağlar. Bununla birlikte operasyon merkezimiz tarafından size ayrıca bilgi verilecek ve tüm işlemlerin tamamlandığına dair onayın alınmasının ardından toplam ücretlendirme konusunda bilgilendirilirsiniz.

Gümrük kurye hizmetimiz İstanbul - Anadolu ve Avrupa yakası için geçerlidir. Diğer yakın il ve içeriler için gerçekleştirilmesi gereken kurye hizmetleri konusunda ayrıca farklı taşımacılık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Her daim kargo paketi değil de önem taşıdığının bilincinde olan kuryelerimiz, iş ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar görev bilincin ve sorumluluğunda hizmet vermektedir. Tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için en uygun ve uygun maliyetli çözüm önerisi getirebilen firmamız sayesinde işlerinizi kolaylaştırmak için size tek bir telefon numarası kadar uzaktayız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp