Vip Kurye

Vip Kurye hizmeti - son kuryeVIP KURYE HİZMETİ

Taşınması acil olan kargolarınız için önemli konulardan biri de paketlerinizin hedef adrese taşınma süresidir. Bu tür önemli gönderileriniz için Son Kurye VIP kurye hizmetini tercih edebilirsiniz.... VIP kurye gönderilerinizin en güvenli ve en hızlı şekilde teslimi için çalışan, trafik ve geç kalma sorunlarından sizi kurtaran ekspress bir kargo hizmetidir.

VIP Kurye ile Gönderileriniz ( 45-60 Dakikada ) Hedef Adreste

Son Kurye İstanbul'un her yerine sunduğu motorlu kurye hizmeti ile sektörde öncü kuruluştur. Kargo paketlerinizin özel olarak taşınması konusunda en güvenilir adres olan Son Kurye gönderileriniz için farklı tercihler sunar. Bu bağlamda VIP kurye, normal kurye, ekspress kurye, gece kurye, arabalı kurye gibi pek çok opsiyon arasından ihtiyaçlarınıza göre tercih yapabilirsiniz. Seçtiğiniz hizmete bağlı olarak, gönderileriniz hedef adrese en fazla 180 ile 210 dk içerisinde ulaşmış olur. Eğer VIP kurye hizmetinden faydalanırsanız, 45-60 dk içinde teslimatınız tamamlanır.

Tam Yerinde Tam Zamanında

İstanbul genelinde teslimat süresi konusunda en hızlı gönderi ulaştırma servisimiz olan VIP kurye, zamandan tasarruf etmenizi sağlayan en hızlı taşımacılık türlerinden biridir. Taşınması gereken paketinize ait isteğinizi bize ilettikten sonra, size en yakın kuryemiz adresinize yönlendirilir. Görevli personelimiz gönderinizi adresinizden en geç 30 dk içerisinde alınır.

Gönderinizin iletileceği adres detaylarınız alındıktan sonra, gönderiniz mümkün olabilecek en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Ortalama teslim süresi 45-60 dakika olarak belirlenmiştir. Ancak elbette İstanbul içerisindeki trafik yoğunluk durumuna ve hava koşullarına göre bu süre 90 dk'ya kadar çıkabilir. Bu kapsamda emin olabileceğiniz şey şudur ki; görevli kuryemiz sadece size özel hizmet vereceği için başka hiçbir gönderi taşımayacak, dolayısıyla dağıtıma çıkmayacaktır.

vip kuryeProfesyonel Ekibimiz Her Daim Hizmetinizde

Firmanızın yaptığı işe göre kargolarınızı ne zaman göndereceğiniz değişebilir. Örneğin, e-ticaret sitesi olarak online alışveriş imkânı tanıyorsanız ve alıcı ile aynı şehirdeyseniz, kargo teslimi için belirli bir süre verebilirsiniz. Bu tür durumlarda motorlu kuryenin sunduğu VIP kurye hizmetini kullanabilir, kuryelerinizin çok daha hızlı iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için saatlerce beklemenize gerek kalmaz. Tek bir telefon ile Son Kurye'ye ulaşabilir, anında hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

VIP kurye hizmeti, ne zaman, nerede ve hangi saatte olursanız olun geçerli bir kurye hizmetidir. Kargo paketlerinizin acil iletilmesi gerekiyorsa ve sizin bu iş için vaktiniz yoksa, VIP kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Buna karşın esnek teslimat zamanlarında da VIP kurye tercih edebilirsiniz. Teslimat zorunluluğu olan saat aralığı çoğaldıkça, ödemek zorunda olduğunuz ücret de azalacaktır. Diğer bir deyişle, bizlere teslimat için esnek zaman bıraktıkça, VIP kurye hizmeti için daha az ödeme yapar, karşılığında ise daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

VIP Kurye Hizmeti Örnekleri

Firmaların ya da kişilerin VIP kurye hizmeti almalarındaki temel amaç, ürünlerini çok hızlı teslim etmek ya da acil teslimat işlerinde zaman kaybetmemektir. Bazı firmalar ise şubeleri ile aralarında evrak, kaşe, fatura, ürün, cihaz ya da basılı belge gibi taşınması gereken ihtiyaçları konusunda VIP kurye hizmetinden faydalanabilir.

Son Kurye olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmek için güvenle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda, operasyon yönetim merkezimiz size en yakın alanda bulunan kurye ile hizmet vererek, gönderilerinizi en hızlı şekilde teslimat adresine gönderilir. Fiyat opsiyonları, teslim zamanı,gönderi türü, iletim talep ettiğiniz saat gibi detayları belirterek VIP Kurye hizmeti alabileceğiniz gibi ekspress kurye, moto kurye, arabalı kurye ya da gece kurye gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp