Ekspres Kurye

Ekspres Kurye hizmeti - son kuryeEKSPRESS KURYE HİZMETİ

Kurye sektörünün lideri olaran firmamız, Ekspress kurye hizmetinde de profesyonel bir ekibe sahip olarak hizmet verir. Gönderilerinizin teslim alım zamanı ile teslimatı arasındaki zaman en fazla 90-120 dakika olarak hesaplanır.

Ekspress Kurye ile ZamanlaYarışın

Gönderi talebinizi firmamıza ilettiğiniz anda adresinize en yakın kurye size yönlendirilir. Paketinizi ya da gönderilerinizi aldıktan sonra, başka hiçbir gönderiyi teslim etmeden sadece sizin gönderinizi teslim etmek için yola çıkar. Büyük bir hassasiyet ve özveri ile çalışan kuryelerimiz, şehir içi ekspress kurye servisi olarak tam zamanında gönderinizi hedef adrese teslim eder. Bu sebeple gönderilmesi çok acil olan taşıma işlerinizde, sizin için en ideal seçenek ekspress kurye hizmetidir. Bunun yanı sıra çok daha acil gönderileriniz varsa ve 45-60 dk içerisinde teslim edilmesi gerekiyorsa, VIP kurye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Şehir İçi Taşımacılığın En Ekspress Hizmeti

Büyük şehirlerde yoğun trafik nedeniyle bir yerden başka bir yere kısa sürede gitmek neredeyse imkânsızdır. Özellikle iş yaşamında acil ulaştırılması gereken gönderiler araçlar ile taşınmak istenirse, trafik nedeniyle oluşan durum içinden çıkılmaz bir hâl alabilir. Bu sebeple hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz için tercih etmeniz gereken en doğru yol ekspress kurye hizmetinden faydalanmak olmalıdır. Sizin için zamanı en doğru şekilde plânlayan firmamız, uygun teslimat ücretleri ile de tüm olanak ve altyapısını kullanarak sizlere hizmet etmenin ayrıcalığına sahiptir.

ekspres kuryeEkspress Kurye Özellikleri

Taşımacılık sektörüne bakıldığında temelde iki tür sistem karşınıza çıkar. Birisi ekonomik taşımacılık, diğeri ise ekspress taşımacılıktır. Ekonomik taşımacılık sisteminde, gönderileriniz adresinizden alınır ve gün içinde belirttiğiniz hedef adrese teslim edilir. Ekspress kurye hizmetinde ise talebiniz alındıktan sonra size en yakın yerde bulunan kuryemiz adresinize yönlendirilir. Sizden aldığı paketinizi imza karşılığında zimmetine alır ve hedef adrese en güvenli ve en hızlı şekilde teslim etmek üzere harekete geçer. Ekspress kurye hizmeti genellikle kurumlar, özel sektör firmaları, büyük ve küçük işletmeler ile şahıslar faydalanır.

Ekspress kurye hizmeti, gün içinde sabah 08.30 ile akşam 19.00'a kadar uygunluk gösterir. Kalan zaman dilimleri için gece kurye hizmetinden ücreti karşılığında faydalanılabilir. Ayrıca aldığınız ekspress motorlu kurye hizmetine istinaden, adınıza fatura kesilerek ibraz edilir. Fatura ücretine KDV dahildir. Toplu gönderileriniz için teslimat sonrasında yine toplu fatura kesimi talep edebilirsiniz.

Firmamızın sahip olduğu yüksek kalite anlayışı sayesinde sizlere en optimum süre aralıklarında hizmet verir. Böylece sunulan hizmetlerde olabilecek en kısa süre tarifesi mevcuttur. Buna göre Ekspress kurye hizmeti aldığınızda, mesafeye bağlı olarak 15 dakika ile 45 dakika arasında gönderi teslimatınız gerçekleştirilir.

Ekspress Kurye Fiyatları

Ekspress kurye ücretleri, standart gönderi ücretinin 2 katı olarak ücretlendirilir. Örneğin, mesafeye göre ücretlendirilen bir standart gönderi ortalama 10 TL ise, taşımacılık şekli ekspress kurye olarak değiştiği anda ücretlendirme 20 TL olarak güncellenir. Firmamız, bu tür standart hesaplanan ücret tarifesi dışında sizden ekstra bir ücret talebinde bulunmaz.

Tüm gönderilerinize en uygun çözümü getirebilmek için firmamıza ait telefon numaralarından bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp