Gidiş Dönüş Kurye

gidiş dönüş kurye hizmeti-son kuryeGİDİŞ - DÖNÜŞ KURYE HİZMETİ

Gidiş - dönüş kurye hizmeti, farklı adreslerde yapılması gereken işlemleri sizin adınıza görevli kuryenin yapması işlemidir. Diğer bir deyişle farklı adreslerde tamamlanması gereken işlemler için ilgili evrak sizden alınır ve belirlediğiniz kurum, banka ya da adrese iletilir. Yapılması gereken işlemler tamamlandıktan sonra motorlu kuryemiz size ulaştırılması gereken belgeleri yeniden size ulaştırır.

Gidiş - Dönüş Kurye Hizmeti Detayları

Gidiş - dönüş kurye hizmeti kapsamında görev alan kuryelerimiz sadece sizin işiniz ile ilgilenir. Genelde normal taşıma ve kayıt işlemlerinde paketinizi taşıyan kuryenin özel cep numarası sizinle paylaşılmaz. Ancak gidiş - dönüş kurye hizmetinde önemli evrak işlemleriniz olursa, kuryemiz kendi cep telefonu numarasını sizinle paylaşacaktır. Böylece dilediğiniz zaman gönderinizin durumunu, işlemlerin tamamlanıp tamamlanmadığını, evraklarınızın karşı hedef adresteki kişi/kişilere teslim edilip edilmediği gibi bilgileri net şekilde kuryemizden öğrenebilirsiniz. Kısacası kurye çalışanımız ile hizmet bilgilerinizi aranızda paylaşabilirsiniz.

Gidiş - dönüş kurye hizmeti, tüm işlemleriniz için size prestij sağlar. Size özel olarak çalışan kuryemiz aracılığı ile paket, zarf, değerli evrak, hediyelik eşya, çiçek, para ile Türk Ticaret Kanunu'na uygunluğu bulunan tüm gönderileriniz dilediğiniz yere taşınabilir. Detaylı bilgi almak ve maliyet hesaplaması için firmamızın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Gidiş - dönüş kurye hizmeti kapsamında İstanbul'un her iki yakası ile yakın iller için hizmet talep edebilirsiniz. Buna karşın daha uzak iller için maliyet artsa da gidilmesi ve konaklanması gereken durumlarda uçak / otobüs bileti ücretleri, konaklama, yeme-içme ve kurye fiyatı gibi maliyetler faturalandırılarak tahsilat gerçekleşir. Tüm işlemler gerçek zamanlı olarak kuryenin sizinle bağlantıya geçmesi ve bilgi alışverişinde bulunarak işlemleri sonlandırması ile devam eder.

Gidiş - dönüş kurye hizmetinden günün istediğiniz saatinde yararlanabilirsiniz. Böylece gece vakti de bu tür bir hizmet almanız mümkündür. Ancak gece vakitlerinde gidiş - dönüş kurye hizmeti talep ediliyorsa, bu isteğin gündüz mesai saatleri içerisinde yapılan görüşmeye göre talep edilmesi tavsiye edilir. Dolayısıyla kuryemiz talep ettiğiniz yer ve saatte istekleriniz ve talimatlarınız için hazır olur. Gece vakitlerinde gidiş - dönüş kurye hizmeti ve detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturabilirsiniz.

Gidiş - dönüş kurye hizmeti için talep edilen fiyat tarifesi, kilometre hesabı ile yapılacak olan göreve göre değişiklik gösterir. Elbette gidiş ve dönüş esnasında oluşabilecek farklı masraflar (geçiş ya da köprü ücreti, bekleme yapılması vb. gibi) ekstra ücretler kurye ücreti dışında hesaplanır. Çağrı merkezimiz ile oluşturduğunuz talep kaydında detaylı bilgileri iletmeniz halinde, görev yapılacak saat aralıklarına da göre ödemeniz gereken ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gidiş - dönüş kurye hizmeti gönderileriniz için dikkat etmeniz gerekenler:

  • Kuryenin siparişlerinizi teslim alma esnasında bekletilmesi, gönderilerinizin ya da işlemlerinizin zamanında gerçekleştirilmesini geciktirir. Bu nedenle gönderilerinizi, kurye adresinize gelmeden önce hazır halde ve paketlenmiş şekilde bulundurmanız rica edilir.
  • İstanbul içinde ekstra semtlerde görev yapılacaksa, kilometre bazında artış yaşanacağı için ücretlendirme farklılık gösterir.
  • Karmaşık görevlerde yapılan olan işlemlerin paket üzerine yazılması uygun olacaktır. Benzer şekilde teslim edilecek kişinin adres, telefon ve isim bilgilerinin de gönderi üzerine eklenmesi tavsiye edilir. Eksik teslimat bilgileri, yanlış adrese teslim edilmesine sebebiyet verebilir.
  • Yağışlı havalarda, gönderi paketlerinin zarar görmemesi için uygun şekilde paketlenmesi ve poşetlenerek kuryeye teslim edilmesine özen gösterilmesi önerilir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp