Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar Motorlu Kurye | Son Kurye |☎️ 02124714747

Avcılar Motorlu Kurye Son Kurye olarak İstanbul’un en yoğun semtlerinden biri olan Avcılar da dahil olmak üzere İstanbul’un birçok noktasına tüm gönderilerinizin teslimatlarını en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.Civar bölgelerde hazır şekilde bekleyen..

motorlu kurye ekimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saati ulaşabiliyor, günlük ya da acil kurye ihtiyaçlarınızı zamanında teslim etme garantisi veriyoruz.

Avcılar moto kurye hizmetimizden yararlanmak için bize gün içinde 0212 471 47 47 iletişim numarasından, gece ise 0507 937 48 48 ulaşmanız mümkün. Ayrıca www.sonkurye.com adresimiz üzerinden de kurye talebinde bulunabilir, tüm hizmet detaylarını ve referanslarımızı inceleyerek online kurye çağır seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Avcılar moto kurye servisimiz nasıl hizmet vermekte?

Avcılar motorlu kurye hizmetinde acil kurye ihtiyaçlarınızda göz önünde bulundurularak sahada hâlihazırda bekleyen alanında profesyonel bir ekibimiz bulunmakta. Sizler gece ya da gündüz fark etmeksizin moto kurye talebinde bulunduğunuzda ise ekibimiz olabildiğince hızlı bir şekilde adresinize ulaşıp bize emanet ettiğiniz gönderiyi yine zamanında karşı adrese teslim etmekle yükümlü. Bu noktada gerek motorlu gerekse arabalı kurye hizmetlerimizin tümünün garanti kapsamında olduğunu, güven ve gizliliğinizin de bizler için oldukça önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Birçok hizmet seçeneği sunan firmamız için en önemli unsur müşteri memnuniyeti olup bu nedenle hem kolay iletişim hem de kolay teslimat sistemine sahiptir.

Eğer siz de motorlu kurye hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle bizimle telefon yolu ile mi yoksa online olarak mı iletişime geçmek istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında ise yazımızın başında belirttiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir ve tüm acil kurye ihtiyaçlarınız için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Tüm bu işlemler sırasında ve sonrasında güler yüzlü ve ilgili personelimiz her türlü sorunuz ile ilgilenerek ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Üstelik Avcılar motorlu kurye hizmetimiz yalnızca Avcılar ve Esenyurt bölgesi için değil İstanbul’un ve Türkiye’nin birçok bölgesine teslimat seçeneği sunmakta. Avcılar kurye ihtiyaçlarınızı teslim alabileceğimiz bölgeler ise şu şekilde;

  • Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi
  • Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Merkez Mahallesi
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi
  • Yeşilkent Mahallesi

Motorlu kurye dışında sunduğumuz hizmetler;

Son Kurye olarak siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek bizim temel amaçlarımız arasında yer almakta. Bu nedenle moto kurye hizmeti dışında da ihtiyaç duyacağınız servislerimizi şu şekilde inceleyebilirsiniz;

Arabalı kurye hizmetimiz; Motorlu kurye ekibimiz genellikle küçük boyutlu acil kurye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Standart ölçülerden daha büyük boyutlardaki paketleri aynı kalite kapsamında arabalı kurye hizmetimiz ile teslim etmekteyiz.

Ekspres kurye hizmetimiz; Söz konusu teslimat olduğunda pek çok kez zaman oldukça büyük bir önem arz etmekte. Ekspres kurye ise gönderiyi teslim aldıktan sonra maksimum 120 dakika içerisinde karşı adrese teslim etme özelliği sayesinde zaman konusunda en iyi hizmetler arasında bulunmakta.

Gece kurye hizmetimiz; Günün belirli saatleri dışında ulaşmasını istediğiniz paketleriniz için size zaman ve hız açısından büyük bir avantaj sunan kurye hizmetimizdir. Birçok firma akşam 19:00’dan sonra gönderi kabulü gerçekleştirmez. Son Kurye olarak sunduğumuz gece kuryesinde ise mesai saatleri 19:00 – 06:00 olduğu için gün içinde gönderemediğiniz tüm paketlerin gece teslimatı mümkün.

VIP kurye hizmetimiz; Sizin için acil ya da değerli olan her paketinizi hedef adrese en kaliteli biçimde ulaştırmayı hedefleyen kurye hizmetimizdir. Günün en yoğun saatlerinde dahi teslimatı hem en güvenli hem de en hızlı şekilde gerçekleştiren profesyonel ekibimiz sayesinde size tüm ayrıcalıkları sunan VIP kurye hizmetimizden bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp