ESENLER MOTO KURYE

ESENLER MOTO KURYE

ESENLER MOTO KURYE Motorlu kurye; kendisine teslim bırakılan her türlü evrak, dosya, yemek siparişi, kargo ve paketleri güvenli ve sağlam bir şekilde istenilen zamanda isteyen kişinin adresine ulaştıran kişilere verilen mesleki bir isimdir. Esenler Moto kurye en fazla kullanılan, giderek daha çok yaygınlaşmış kurye hizmetlerindendir.

Motorlu kurye, hizmet sağladığı işletmenin kuralları doğrultusunda işçi sağlığına, güvenliğine ve mesleğin kalitesine uygun olarak çalışmalarını yürütmektedir. Motor kurye fiyatları ise bir kargo fiyatı ile eş değerdir. Çalışma süresince yerine getirilmesi gereken görevlerden bazıları şu şekildedir: • Dağıtımı yapılacak olan her türlü evrak, dosya, kargo, yemek siparişi ve tüm diğer kargolar listelere uyarak uygun bir şekilde teslim almak • Her türlü evrak, yemek siparişi, kargo, yemek siparişinin belirtildiği şekilde adresine dağıtımını yapmak • Müşterinin siparişini zamanında belirtilen adrese doğru bir şekilde ulaştırmak • Belirli bir bölgedeki tüm adreslere broşür, el ilanı dağıtmak • Müşterinin memnuniyetini ve şikâyetlerini sorup, yetkili birimlere iletmek • Müşteriden ücret almak ve fiş/fatura kesmek • İşçi sağlığına ve iş güvenliğine dikkat edip kurallarına uymak

Moto kurye olabilmek için bazı özellikleri bünyenizde barındırmanız ve bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Motorlu kuryelerin iş imkânları en çok çalıştığı alan yani paket servis sistemi ile çalışan restoranlarda bulunur. Bunun haricinde motorlu kuryeler hem devlete ait hem de özel kargo şirketlerinde işe girebilirler. Günümüzde artık oldukça yaygın olan motorlu kurye ile hizmet veren bir sürü şirket bulunmaktadır. Bu nedenle iş bulma imkânı da bir o kadar fazladır. Moto kurye Türkiye’nin her bir şehrinde sıklıkla yapılan bir meslektir. İstanbul’da bunların içerisinde en kapsamlı olanlarından birisidir. İstanbul motor kurye 39 farklı ilçeye hizmet vermektedir. Moto kurye İstanbul’da oldukça yaygındır ve iş fırsatı fazladır. 39 farklı ilçelerden birisi ise Esenlerdir. Esenler moto kurye hizmetleri oldukça geniştir. Moto kurye, Arabalı kurye, Ekspres kurye, Gidiş dönüş kurye, Normal kurye VIP kurye, Gece kurye gibi farklı istediğinize göre kurye bulabilirsiniz. Teslim alınan her türlü evrak, dosya, yemek siparişi, kargo ve paketleri Esenler moto kurye teslimatçıları sayesinde her bölgeye günün her saati ulaştırabilmekte ve kolaylıkla teslim etmektedirler. Bu alanda hizmet veren birçok moto kurye şirketi bulunur. Bu firmalar arasında yer alan Son Kurye firması sizlerin güvenle evrak, yiyecek ya da giyecek gibi ürünleri teslim edeceğiz bir kuryedir. İstanbul ve çevresinde hizmet veren firma, sizlere uzman ve kaliteli bir hizmet sunar. Esenler moto kurye ile güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti ile tanışabilirsiniz. Sizden alınan her türlü ürün kısa süre içerinde alıcıya teslim edilir. Esenler moto kurye hizmeti veren Son Kurye yılların verdiği deneyim ile sizlere hizmet sunar. Kısa bir araştırma yaparak sizler de İstanbul’un her yerinde kargonuzu teslim edebilirsiniz. Esenler bölgesinde moto kurye ihtiyaçlarınız için kurye çağır sayfamızdan kurye talebinde bulanabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp